Μπείτε στην κοινότητα της κομμωτικής!

• Γνωριζόμαστε και γνωρίζουμε την τέχνη μας!
  • Δώστε 5 λεπτά, κέρδιστε φίλους!
  • Μοιραστείτε φωτογραφίες, βίντεο, εκδηλώσεις!
  • ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΩΡΑ, ΔΩΡΕΑΝ

Είσοδος Μελών

Πρόσφατες δραστηριότητες

• Ο xristina89 πρόσθεσε 4 νέες φωτογραφίες στο άμπουμ Οι φωτογραφίες του xristina89
    photos 10 ώρες πριν
  • Τα μέλη johnny και xristina89 είναι πλέον φίλοι
    friends 11 ώρες πριν
  • xristina89 Το μέλος έχει ανεβάσει ένα νέο avatar
    profile 11 ώρες πριν
  • Matina kat Γεια σας θα ήθελα να σάς ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από την εταιρεία vitaker και την εφαρμογή που κάνουν με την ισιωτικη brazilian ??? Είναι αξιόπιστη? Τα αποτελέσματα είναι όντως αυτό πού διαφημίζουν??? Ευχαριστώ πολύ
    profile 39 μέρες πριν
  • rina
    Καλησπέρα σας!!!
    Για πρώτη φορά θα κάνω περμανάντ και επειδή έχω διαβάσει πολλά και έχω μπερδευτεί θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση. Το μαλλί μου είναι το μισό βαμμένο κ το άλλο μισό το φυσικό μου. Μπορώ να κάνω περμανάντ ή θα καταστραφεί; Κ αν μπορώ, είναι διαφορετικό το φάρμακο το οποίο πρέπει να χρησιμοποιηθεί;
    profile 62 μέρες πριν
  • serina Το μέλος έχει ανεβάσει ένα νέο avatar
    profile 154 μέρες πριν
  • serina Καλησπέρα... θα ήθελα την συμβουλή σας σχετικά με τα κατεστραμμένα μαλλιά μου ... τα μαλλιά μου ήταν μακριά σε έναν τόνο ξανθό μέλι και λίγο πιο ανοιχτό , ήθελα λοιπόν να τα ανοίξω και να τα κάνω ash blonde, πήγα στο Κομωτήριο και η κομμώτρια μου είπε ότι θα χρειαστεί 2 εφαρμογές free paint όπως και έγινε , τον Οκτώβριο έκανα το πρώτο ξανοιγμα και μετά από 1 μήνα το δεύτερο , στο μεσοδιάστημα έκαν
    profile 154 μέρες πριν
  • Τα μέλη johnny και kakosg είναι πλέον φίλοι
    friends 190 μέρες πριν
  • Τα μέλη johnny και flixeleni είναι πλέον φίλοι
    friends 246 μέρες πριν
  • Laura93 Το μέλος έχει ανεβάσει ένα νέο avatar
    profile 255 μέρες πριν
  • eirini56 έκανα ομπρε με ανταυγιες οι οποίες αρχίζουν λίγο πιο κάτω από τη ρίζα..το μαλλί μου είναι σκουρο κάστανο μακρύ και καταλήγει από τη μέση και κάτω ξανθο στο ύψος του 9..όμως θέλω να το αφαιρεσω χωρίς να κόψω το μαλλί μ.. γίνεται να το επαναφέρω στην φυσική μου απόχρωση,;;; και αν ναι πόσο θα μου κοστίσει
    profile 258 μέρες πριν
  • whisper Το μέλος έχει ανεβάσει ένα νέο avatar
    profile 383 μέρες πριν
  • Τα μέλη soniantifa και VANILLA είναι πλέον φίλοι
    friends 459 μέρες πριν

find us...

facebook instagram twitter pinterest youtube