Ερωτήσεις για μαλλιά

ΔΙΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΑ

Εδώ οι πελάτες ρωτούν οτι θέλουν τους ειδικούς κομμωτές-αισθητικούς

ΔΙΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΑ

Δημοσίευσηαπό Athina » 06 Ιούλ 2011 15:54

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΤΕ.
ΕΒΑΦΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΞΑΝΘΑ(ΚΟΛΕΣΤΟΝ 12.81) ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙΚΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΝΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ( ΚΑΣΤΑΝΑ).
ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΞΑΝΘΑ ΟΣΟ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΥΖΑ ΕΩΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΜ ΜΕΣΗ ΕΩΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΟΤΑΝ ΚΑΙΚΑΝ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΙΣΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΜΕ ΕΝΑ 10 ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΧΡΩΜΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ? ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΒΑΣΗΣ? ΠΟΣΟ ΘΑ "ΠΙΑΣΕΙ Η ΒΑΦΗ". ΑΝΤΑΒΓΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΑΛΙ ΞΑΝΘΙΑ?¨
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΘΗΝΑ

Athina

Ιδιότητα: Πελάτισσα
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΔΙΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΑ

Δημοσίευσηαπό sienna » 06 Ιούλ 2011 16:00

Geia sou athina!ekanes 3an8istiki kai sou kaikan..? :shock:
sienna
Δραστήριο Μέλος

Πόλη: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Athina » 06 Ιούλ 2011 16:10

ΟΧΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΝΤΕΚΑΠΑΖ Η ΞΑΝΘΙΣΤΙΚΗ. ΑΠΛΑ Η ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΘΕΩΡΙΣΕ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΕΚΟΛΟΡΑΣΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ(ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ) . ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΒΑΦΗ, ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑΛΕΠΟΡΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΕ ΤΟ ΚΑΚΟ. ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΙΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΜΕΧΡΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΜΕΝΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ "ΚΑΛΟ" ΜΑΛΛΙ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΕΒΑΨΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΟΒΑ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ. ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΙΞΩ ΤΟ ΙΔΙΟ.
Athina

Δημοσίευσηαπό sienna » 06 Ιούλ 2011 16:23

ntekolorasion einai o apoxrwmatismos se fusiko malli,enw ntekapaz se vammeno apo oso gnwrizw. :roll:
sigoura omws kai i ntekolorasion prepei na einai polu isxuri..rwtisa gia tin 3an8istiki epeidi kanw kai mou exoun pei oti den dimiourgei tetoia provlimata kai pros stigmi frikara :x
alla episis ta 12aria exw tin entupwsi oti einai 3an8istikes vafes :? as mas to dieukrinisei kapoios please!
sienna
Δραστήριο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Athina » 06 Ιούλ 2011 16:49

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ.ΤΑ ΕΒΑΦΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΜΕ 12.81. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΝΤΕΚΑΠΑΖ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΝΤΕΚΟΛΟΡΑΣΙΟΝ ΣΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΙΑ Η ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ. ΟΣΟ ΤΑ ΕΒΑΦΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΑΣΚΕΣ Κ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΟΒΑ ΤΑΚΤΙΚΑ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΤΕΚΟΛΟΡΑΣΙΟΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΜΕΡΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΣΤΑΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΕΣ ΞΑΝΘΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΖΕΒΡΑ - ΜΠΑΛΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΠΕΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΒΑΨΕ ΚΑΣΤΑΝΑ 7 ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ :cry: :cry: :cry: :cry:
Athina

Δημοσίευσηαπό sienna » 06 Ιούλ 2011 17:02

ta evafes moni sou,wraia.meta giati piges stin kommwtria,mono gia na sou kanei riza?kai auti sou ta perase ola me ntekolorasion?
sienna
Δραστήριο Μέλος

Δημοσίευσηαπό Athina » 06 Ιούλ 2011 17:18

ΝΑΙ ΤΑ ΕΒΑΦΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΗΣ ΜΟΥ Η ΡΙΖΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΕΜΕ ΛΙΓΟ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΡΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΚΟΜΩΤΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΠΟΤΕ.
Athina

Δημοσίευσηαπό sienna » 06 Ιούλ 2011 17:22

nai ok logiko!alla meta sou perase ntekolorasion se olo to malli? :o :shock: katastrofiko opws fanike sti sunexeia..alla twra exeis 3efortw8ei ta kammena mallia,etsi?opote mporeis na na 3anagineis 3an8ia!ta miki omws pou exoun vafi 8a prepei na ka8aristoun alliws den 8a exeis to idio apotelesma pou 8a exeis sto fusiko sou malli.kai nai 8a exeis dixrwmies.. :?
sienna
Δραστήριο Μέλος

Δημοσίευσηαπό sienna » 06 Ιούλ 2011 17:26

ma kaneis den 8a sou zitisei eu8uni,ennoeitai pws den eisai upoxrewmeni na gnwrizeis!to logiko pou eipa pigaine sti riza pou evgaine pio kitrini! ;)
sienna
Δραστήριο Μέλος

Δημοσίευσηαπό MariaQr » 06 Ιούλ 2011 17:27

Και θα ξαναχρειαστεί να καθαριστούν τα βαμμένα σου μήκη αν θέλεις να ξαναγίνεις ξανθιά. Το κυριότερο όμως ειναι αν θα αντέξουν μια τέτοια τεχνική και τα πράγματα δυσκολεύουν αν έχεις ακόμη από κάτω κρυμμένο ξανθό. Πάντως μόνο με βαφή θα έχεις σίγουρα διχρωμία :(
Η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά.
http://efharis.4hair.gr/
Άβαταρ μέλους
MariaQr
Συντονίστρια

Ιδιότητα: Κομμώτρια
Πόλη: Βέροια

Επόμενο

Επιστροφή στο Ερωτήσεις για μαλλιά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] και 3 επισκέπτες

Site Login